آلوز نباید به قید وثیقه آزاد شود / احتمال فرار دنی وجود دارد!

تیم حقوقی شاکی پرونده دنی آلوز معتقد است که او نباید به قید وثیقه آزاد شود چراکه خطر فرارش از کشور وجود دارد.
کدخبر (140470) | 21 بهمن 1401 | ساعت 18:17
0 96
آلوز نباید به قید وثیقه آزاد شود / احتمال فرار دنی وجود دارد!
تیم حقوقی شاکی پرونده دنی آلوز معتقد است که او نباید به قید وثیقه آزاد شود چراکه خطر فرارش از کشور وجود دارد.

به گزارش سرخ نیوز، اگرچه چند روز پیش گفته شد که وکلای دنی آلوز تمام تلاش خود را برای آزادی او به قید وثیقه انجام خواهند داد، اما تیم حقوقی زن جوانی که گفته می‌شود قربانی مدافع راست سابق بارسلونا، یوونتوس و پاری‌سن‌ ژرمن است، به صراحت اعلام کرده‌اند که امکان فرار آلوز وجود دارد و نباید به قید وثیقه آزاد شود.

آلوز پس از متهم شدن به تجاوز جنسی به یک زن جوان در تاریخ ۳۰ دسامبر در کلوپ شبانه ساتون در بارسلونا بدون قرار وثیقه در بازداشت به سر می‌برد. تیم حقوقی آلوز اعلام کردند که او می‌تواند با قرار وثیقه آزاد شود، اما در صورت آزادی باید مچ‌بند مخصوصی ببندد تا موقعیت مکانی او در دسترس باشد، در حالی که پاسپورتش گرفته می‌شود و باید روزانه خود را به دادگاه معرفی کند. با این حال، قربانی ادعایی حاضر به موافقت با این شرایط نیست.

وکیل قربانی، استر گارسیا، روز پنجشنبه چندین اتهام کتبی به دادگاه بارسلونا ارائه کرد تا آلوز را در زندان برایان ۲ نگه دارد. آنها معتقدند که بازیکن سابق بارسلونا با توجه به امکانات مالی‌اش می‌تواند راهی برای فرار از کشور پیدا کند.

بر اساس اطلاعات EFE، وکیل فرد قربانی استدلال‌های دفاعی آلوز مبنی بر تضمین عدم فرارش از عدالت را رد می‌کند. گارسیا عنوان کرد: «ما درک می‌کنیم که خطر فرار وجود دارد و اقدامات احتیاطی برای تضمین حضور او در طول روند دادگاه تا زمان صدور حکم قطعی ضروری است.»

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...