آینده راموس؛ چراغ سبز الخلیفی برای ماندن در پاریس

سرخیو راموس کاپیتان سابق رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا در این فصل به فرم همیشگی خود نزدیک شده است.
کدخبر (82394) | 02 آبان 1401 | ساعت 19:31
0 78
آینده راموس؛ چراغ سبز الخلیفی برای ماندن در پاریس
سرخیو راموس کاپیتان سابق رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا در این فصل به فرم همیشگی خود نزدیک شده است.

به گزارش سرخ نیوز، باشگاه پاری‌سن‌ژرمن تصمیم گرفته تا قرارداد مدافع اسپانیایی خود را تمدید کند. طبق گزارش رسانه‌های فرانسوی مالکان قطری باشگاه به مشاور باشگاه، لوئیس کامپوس برای تمدید قرارداد راموس و ارائه پیشنهاد جدید به این بازیکن باسابقه چراغ سبز نشان داده‌اند. این در شرایطی است که قرارداد فعلی او در پایان فصل به پایان می‌رسد.

این بازیکن اسپانیایی پس از پایان قراردادش با رئال مادرید در تابستان 2021 به پاریس آمد. او فصل اول مصدومیت‌های زیادی داشت و تنها 13 بازی در تمامی مسابقات برای این تیم انجام داد و دو گل زد. راموس 36 ساله پس از گذراندن کل پیش فصل با این باشگاه فرانسوی، فصل فعلی را خوب آغاز کرده است. او ببه یک مهره غیرقابل جایگزین در تیم کریستفر گالتیه تبدیل شده و در 15 دیداری که در این فصل انجام داده، یک گل هم به ثمر رسانده است.

سرخیو راموس

به نظر می رسد که قهرمان فرانسه تحت تاثیر شرایط ایده‌ال راموس و بازگشت آمادگی او قرار گرفته و مایل است به وی پیشنهاد یک تمدید کوتاه مدت ارائه دهد. به گفته اکرم کنور خبرنگار پاریسی، پاری‌سن‌ژرمن می‌تواند قراردادی یک ساله با گزینه تمدید آن تا یک فصل دیگر به او پیشنهاد دهد.

گفته می‌شود که او هفته‌ای 200 هزار پوند دستمزد از این باشگاه دریافت می‌کند. باید دید آیا تمدید قرارداد با افزایش دستمزد همراه خواهد بود یا خیر؟ 

اهمیت راموس در این فصل پس از مصدومیت پرسنل کیمپمبه و دانیلو پریرا، مدافعان میانی تیم در این فصل، بیشتر احساس شد. ملی پوش باتجربه اسپانیایی، با 180 بازی ملی ماه‌های شلوغی را پیش روی خود دارد. انتظار می‌رود او یکی از 26 نفری باشد که لوئیز انریکه برای حضور در جام جهانی 2022، با خود به قطر خواهد برد.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...