استقلالی ها لیگ، بحرین را سر بلند کردند!

مدتهاست تیمهای ما فوتبال جذاب و تماشاگرپسندی ارائه نمی دهند و در مدتی که تماشاگران فرصت حضور در استادیوم را نداشتند چیزی را از دست ندادند. 
کدخبر (34248) | 25 فروردین 1401 | ساعت 14:19
0 83
استقلالی ها لیگ، بحرین را سر بلند کردند!
مدتهاست تیمهای ما فوتبال جذاب و تماشاگرپسندی ارائه نمی دهند و در مدتی که تماشاگران فرصت حضور در استادیوم را نداشتند چیزی را از دست ندادند. 

به گزارش سرخ نیوز، با گذشت 21 سال از حرفه ای شدن لیگ برتر، فوتبال ما نه تنها هیچ تغییری نکرده که فصل به فصل شاهد پایین آمدن سطح مسابقات هستیم. ضعف های مدیریتی، بی ثباتی نیمکت ها، کمبود دانش فنی مربیان و خالی شدن لیگ از بازیکنان بااستعداد و اسمی از جمله دلایل این اتفاق بوده. بعد از منع ورود خارجی ها، لطمه بیشتری هم به فوتبال ایران وارد آمد و طی مدتی که این قانون پابرجا بود مربیانی که از رده خارج بودند حسابی در لیگ برتر جولان دادند. از آنطرف برخی از مربیان جوان بدون گذارندن دوره های لازم و کسب تجربه روی نیمکت‌های لیگ برتری نشستند تا لیگ مان روز به روز بیشتر دچار افول شود که ماحصل آن ناکامی نمایندگان فوتبال در لیگ قهرمانان آسیا بود.      مدتهاست تیمهای ما فوتبال جذاب و تماشاگرپسندی ارائه نمی دهند و بی تعارف باید گفت در مدتی که تماشاگران فرصت حضور در استادیوم را نداشتند چیزی را از دست ندادند. حالا هم که درهای استادیوم ها باز شده با این گرانی بلیت و فوتبال بسته و وقت کشی هایی که حریفان انجام می دهند جز جنگ اعصاب و ناراحتی چیزی عاید طرفداران فوتبال نشده. به طور مثال در یک چهارم نهایی جام حذفی که بالاترین سطح رقابت‌های باشگاهی فوتبال و جدالی بین دو تیم لیگ برتری بود به جای اینکه شاهد یک فوتبال زیبا و تماشاگر پسند باشیم، نود دقیقه ضد فوتبال دیدیم و بازیکنانی که با وقت کشی و تمارض و رفتن روی اعصاب تیم حریف سعی داشتند قهرمان 5دوره لیگ برتر را از حذف کنند.     اگر از 3گلی که بازیکنان آلومینیوم روی اشتباهات فردی بازیکنان پرسپولیس به ثمر رساندند گذر کنیم تیم مهدی رحمتی به لحاظ فوتبالی چیزی برای ارائه نداشت و با ضد فوتبال توانست به هدف برسد. عجیب اینکه داور مسابقه بابت وقت کشی های مکرر بازیکنان این تیم خصوصا پورحمیدی حتی یک تذکر هم نداد، کارت زرد به این دروازه بان پیشکش. عجیب تر اینکه آلومینیومی ها علیرغم مماشات وحید کاظمی با خود و عدم اعلام پنالتی به سود پرسپولیس از این داور شکایت کرده اند!     در بازی پرسپولیس و هوادار نیز، رضا عنایتی با همین شیوه توانست سرخ ها را متوقف کند. برای اولین بار در تاریخ فوتبال ایران بیش از 30دقیقه از وقت های مفید بازی صرف زمین خوردن ها و مصدومیت های تصنعی بازیکنان هوادار شد تا یک روز سیاه در لیگ برتر به جای بماند. پس از شکست و حذف استقلال از جام حذفی، بازیکنان و هواداران این تیم هم از وقت کشی یاران نساجی شاکی بودند. با این شیوه هایی که مربیانی چون عنایتی، منصوریان، رحمتی و الهامی در پیش گرفته اند بیراه نیست بگوییم فوتبال ما 20سال عقبتر رفته است و باید گفت مربیان استقلالی، سطح لیگ برتر را تا حد محلات پایین آورده اند.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...