افشاگری دسا: فدراسیون ایران 6 ماه قبل با کی روش مذاکره کرده بود!

مقامات فوتبال ایران یک هفته پس از فعالیت کی روش در تیم ملی مصر با این مربی پرتغالی برای هدایت مجدد تیم ملی مذاکره کرده بودند!
کدخبر (69664) | 25 شهریور 1401 | ساعت 11:19
0 100
افشاگری دسا: فدراسیون ایران 6 ماه قبل با کی روش مذاکره کرده بود!
مقامات فوتبال ایران یک هفته پس از فعالیت کی روش در تیم ملی مصر با این مربی پرتغالی برای هدایت مجدد تیم ملی مذاکره کرده بودند!

به گزارش سرخ نیوز، راجرا دِسا دستیار کارلوس کی‌روش در تیم ملی فوتبال کشورمان در گفت‌وگو با سایت « SABC Sports» آفریقای جنوبی فاش کرد که کی‌روش یک هفته پس از پایان فعالیتش در تیم ملی فوتبال مصر مورد توجه مقامات ایران برای هدایت مجدد تیم ملی قرار گرفته بود و با این مربی پرتغالی از همان زمان تماس‌هایی گرفته شد. سرمربی پیشین تیم‌های ملی فوتبال پرتغال و کلمبیا پس از ناکامی در رساندن مصر به جام جهانی 2022 قطر، در تاریخ 10 فروردین کناره‌گیری خود از سمت سرمربیگری این تیم را اعلام کرد. دِسا که در کادر فنی تیم ملی مصر نیز با کی‌روش کار کرده، در این باره گفت: احتمالاً حدود یک هفته پس از خروج ما از مصر، ایران شروع به برقراری تماس با کارلوس کی‌روش کرد و ما رفتیم و چند گفت‌وگو در این مورد داشتیم تا اینکه چند هفته پیش به توافق رسیدیم. فقط چند جزئیات باقی مانده بود که باید مرتب می‌شد و بعد از اینکه در آنها هم به توافق رسیدیم، این شانس حضور در یک جام جهانی دیگر است و چرا نباید به آن برویم؟ اگر آنها شما را می‌خواهند، باید بیایید و کارتان را انجام دهید و ببینید اوضاع چطور پیش می‌رود. کی روش در تمرین تیم ملی فوتبال این مربی اهل آفریقای جنوبی که روز چهارشنبه و پنجشنبه به همراه کی‌روش و دیگر اعضای کادرفنی، تیم ملی را تمرین دادند، تصریح کرد: ما شنبه تمرینات خود را از سرمی‌گیریم و سپس به اتریش پرواز می‌کنیم، جایی که با اروگوئه و سنگال بازی خواهیم کرد. پس از پایان اردوی اتریش به ایران برمی‌گردیم و در آنجا به روند زیرنظر گرفتن بازیکنان تیم ادامه می‌دهیم. این دو بازی دوستانه به ما ایده خوبی می‌دهد. ممکن است من برای تماشای برخی از لژیونرهای ایرانی به اروپا سفر کنم و احتمالاً یک هفته قبل از رفتن به قطر، در دبی تمرین خواهیم کرد. کی‌روش 69 ساله هفته پیش جانشین دراگان اسکوچیج شد تا هدایت تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2022 قطر را برعهده بگیرد، جایی که تیم ملی با تیم‌های انگلیس، ولز و آمریکا در گروه B همگروه است

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...