امضای مهم بعد از تجربه کاپیتانی

حامد لک که سابقه صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا با پیراهن پرسپولیس را در کارنامه دارد قراردادش را با تیم سرخپوش پایتخت تمدید کرد.
کدخبر (26191) | 01 اسفند 1400 | ساعت 07:50
0 75
امضای مهم بعد از تجربه کاپیتانی
حامد لک که سابقه صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا با پیراهن پرسپولیس را در کارنامه دارد قراردادش را با تیم سرخپوش پایتخت تمدید کرد.

به گزارش سرخ نیوز، دروازه بان ۳۱ ساله تیم پرسپولیس قراردادش را به مدت یک فصل دیگر تمدید کرد تا در لیگ بیست و دوم نیز درون دروازه پرسپولیس قرار بگیرد. این اتفاق درست چند روز بعد از تجربه کاپیتانی پرسپولیس برای لک میسر شد؛ حامد لک که در دقایق آخر دیدار مقابل نساجی و بعد از خروج کمال کامیابی نیا از زمین مسابقه، بازوبند کاپیتانی را در اختیار گرفت درست چند روز بعد از تجربه این اتفاق بزرگ، قراردادش را تمدید کرد. بعد از صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ یحیی گل محمدی از علاقه چندین ساله لک به پیراهن تیم سرخپوش پایتخت پرده برداشت و اذعان داشت که این دروازه بان مدت ها قبل، وقتی زیر نظر گل محمدی در صبا کار می کرد از علاقه مندی به پرسپولیس سخن می گفته است. لک بعد از تجربه بسیار موفق با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ و رسیدن به فینال این مسابقات، لیگ بیستم را با ۱۷ کلین شیت در ۲۹ بازی و ۱۴ گل خورده به عنوان بهترین دروازه بان این بازی ها به اتمام رساند و امیدوار است روزهای خوش با پیراهن سرخ برای او تداوم داشته باشد. گفتنی است که ۶۵ بازی با پیراهن پرسپولیس، ۳۶ کلین شیت و ۳۶ گل خورده در کارنامه حامد لک دیده می شود و او در سالروز تولد داوود فنایی، مربی گلرهای سرخ ها قراردادش را تمدید کرد. مرجان گلچین

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...