بهنام ابوالقاسم‌پور از حضور در ورزشگاه‌ ها منع شد

مدیر تیم فوتبال سایپا با حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از حضور در ورزشگاه‌ ها منع شد.
کدخبر (177187) | 17 اردیبهشت 1402 | ساعت 08:47
0 105
بهنام ابوالقاسم‌پور از حضور در ورزشگاه‌ ها منع شد
مدیر تیم فوتبال سایپا با حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از حضور در ورزشگاه‌ ها منع شد.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از ‌سایت رسمی فدراسیون فوتبال، براساس گزارش مقام‌های رسمی مسابقه، در دیدار تیم‌های آرمان گهر سیرجان و سایپای تهران از رقابت‌های لیگ دسته اول که به میزبانی سیرجان برگزار شد، تخلفاتی از سوی بهنام ابوالقاسم پور، مدیر منتسب به تیم سایپا که عبارت از بدرفتاری نسبت به مقامات رسمی مسابقه بود، صورت گرفت که این تخلف در خور صدور قرار دستور موقت است.

لذا به استناد ماده 100 مقررات انضباطی و تا صدور رأی مقتضی، ابوالقاسم‌پور از حضور در کلیه ورزشگاه‌های فوتبال محروم است. وی دفاعیات خود را باید ظرف مدت 48 ساعت به کمیته انضباطی ارسال کند. رأی صادره ظرف مدت دو روز پس از ابلاغ، قابل تجدیدنظرخواهی در کمیته استیناف فدراسیون است.

* حسب گزارش مقام‌های رسمی، مسابقه بین تیم‌های سبحان فلز گرمسار و بارمان خمینی شهر از سری رقابت‌های لیگ دسته اول فوتسال برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم سبحان فلز گرمسار تخلفاتی صورت گرفته است. از آنجایی‌ که تخلفات حادث شده با توجه به نوع آن که عبارت است از چندین نوبت ورود تماشاگران به داخل زمین مسابقه و بدرفتاری نسبت به تیم مقابل، در خور صدور قرار موقت می‌باشد.

لذا به منظور حفظ امنیت مسابقات و به استناد ماده 100 مقررات انضباطی و تا صدور رأی مقتضی تیم سبحان فلز گرمسار از حضور تماشاگران در مسابقات خانگی محروم است.

لازم است باشگاه دفاعیات خود را ظرف مدت 48 ساعت به کمیته انضباطی ارسال کند. رأی صادره ظرف مدت دو روز پس از ابلاغ، قابل تجدیدنظرخواهی در کمیته استیناف فدراسیون است.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...