تمرین 95 دقیقه ای پرسپولیس در شهید کاظمی

دو بازیکن پرسپولیس زیر نظر کادر پزشکی برنامه‌های اختصاصی خود را انجام دادند.
کدخبر (34910) | 29 فروردین 1401 | ساعت 17:16
0 82
تمرین 95 دقیقه ای پرسپولیس در شهید کاظمی
دو بازیکن پرسپولیس زیر نظر کادر پزشکی برنامه‌های اختصاصی خود را انجام دادند.

به گزارش سرخ نیوز، سرخپوشان پایتخت که در نوبت صبح در سالن بدنسازی به انجام تمرینات بدنسازی پرداخته بودند، در نوبت عصر، در زمین چمن ورزشگاه شهید کاظمی زیر نظر کادر فنی به تمرینات تاکتیکی پرداختند.

تمرین نوبت دوم امروز بعد از صحبت‌های یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم شروع شد. بازیکنان در قالب چند گروه به پاسکاری‌های کوتاه و ترکیبی پرداختند. حفظ توپ در قالب دو گروه بخش بعدی تمرین بود که باید بازیکنان علاوه بر حفظ توپ، در گوشه‌های زمین، توپ را درون دروازه‌های کوچک قرار می‌دادند.

در بخش پایانی تمرین هم، فوتبال درون تیمی در دستور کار قرار گرفت. این جلسه تمرینی 95 دقیقه به طول انجامید. سرخپوشان، امروز هم همچون روز گذشته، تمرین سنگینی را در برنامه داشتند.

به جز وحید امیری و فرشاد فرجی که زیر نظر کادر پزشکی برنامه‌های اختصاصی خود را انجام می‌دهند، سایر بازیکنان بدون مشکل در تمام مراحل تمرین در اختیار کادر فنی قرار داشتند.

هوای بهاری و خنک ورزشگاه شهید کاظمی، تاثیر بسزایی در بازی درون تیمی داشت که بازیکنان با آمادگی کامل، برنامه‌های کادر فنی را به شکل صحیح انجام دادند. در بازی دو تیم سفید و مشکی، تیم سفید برنده شد. این بازی با کری شدید بازیکنان همراه بود.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...