تنها موافق لیگ بدون تماشاگر یک استقلالی است !

خوش شانسی بزرگ سرمربی پرتغالی استقلال آن بوده که در هفته های اخیر سکوهای ورزشگاه ها خالی بوده و هواداری نبود تا علیه اش شعار دهد.
کدخبر (130387) | 03 بهمن 1401 | ساعت 08:22
0 63
تنها موافق لیگ بدون تماشاگر یک استقلالی است !
خوش شانسی بزرگ سرمربی پرتغالی استقلال آن بوده که در هفته های اخیر سکوهای ورزشگاه ها خالی بوده و هواداری نبود تا علیه اش شعار دهد.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، اگر اتفاق خاصی رخ ندهد و قول های مسوولین فدراسیون به مردم برای حضور در استادیوم ها مثل سایر وعده های آن ها توخالی از آب در نیاید، پس از ده هفته می توانیم شاهد پر شدن سکوها باشیم. آخرین باری که تماشاگران وارد استادیوم شدند، نوزدهم شهریور امسال بود که طرفداران در بازی استقلال مقابل نساجی توانستند از نزدیک بازی تیم های محبوب خود را در ورزشگاه آزادی تماشا کنند. در واقع از هفته ششم تاکنون بازی ها بدون تماشاگر بوده. البته تیم مس در دو بازی اخیر خود مقابل تیم های پیکان و نساجی از حضور هوادارانش بهره مند بوده و این که چرا این امکان برای سایر تیم ها فراهم نشد سوال برانگیز است؟

تیم استقلال در نیم فصل نخست علاوه بر بازی با نساجی در دو بازی دیگر از جمله مس و پیکان توانست از حمایت تماشاگرانش برخوردار شود که این اتفاق چندان به سود ساپینتو نبود و این مربی پرتغالی در جریان تساوی مقابل پیکان، شنونده شعارهای تماشاگران علیه خود و شاگردانش بود؛ آن هم پس از گذشت تنها ۵ هفته و در روزهایی که این تیم فقط یک باخت در لیگ برتر داشت. استقلال هفته پیش سومین شکست فصل خود را در آزادی مقابل سپاهان متحمل شد تا اختلافش با صدر به عدد ۸ برسد و کارش برای دفاع از عنوان قهرمانی اش سخت تر گردد.

تنها موافق لیگ بدون تماشاگر یک استقلالی است !

 قطعا اگر تماشاگران استقلال در هفته های گذشته روی سکوها بودند این شرایط را تاب نمی آوردند، کما این که شاهد اعتراض آن ها در تمرینات به کادرفنی و بازیکنان بودیم و چه بسا تا الان نسخه ساپینتو‌ هم پیچیده شده بود! اما خوش شانسی بزرگ این مربی پرتغالی آن بوده که بازی ها بدون تماشاگر است و منتقدی روی سکوها نیست که به او فشار می آورد. علی رغم این موضوع او همچنان به رفتارهای پرخاشگرانه خود در کنار زمین ادامه می دهد.

هفته ای نیست که شاهد اعتراض ساپینتو‌ به داوران نباشیم و از دید این مربی همه دوران با تیم وی مشکل دارند و هر هفته یک پنالتی علیه تیمش گرفته نمی شود! اما این ترفندها تا یک جایی جواب می دهد و این مربی پرتغالی نمی تواند مرتبا برای ناکامی های خود شریک بتراشد. بی شک از این هفته که هواداران وارد استادیوم شوند کار برای ساپینتو‌ و شاگردانش سخت تر هم خواهد شد. ناگفته نماند که استقلال در هفته شانزدهم میزبان ملوان است.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
ویدئو های مرتبط
موردی نیست.
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...