تهدید مگوایر به انفجار خانه اش در صورت ماندن در منچستر

نشریه انگلیسی درباره تهدید به بمب‌گذاری در خانه کاپیتان منچستریونایتد توضیحاتی داد.
کدخبر (35465) | 03 اردیبهشت 1401 | ساعت 09:59
0 80
تهدید مگوایر به انفجار خانه اش در صورت ماندن در منچستر
نشریه انگلیسی درباره تهدید به بمب‌گذاری در خانه کاپیتان منچستریونایتد توضیحاتی داد.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از فارس، نشریه «سان» انگلیس درباره جرئیات پیام تهدیدآمیز به هری مگوایر کاپیتان منچستر یونایتد به بمب‌گذاری در خانه‌اش خبر داد.

این رسانه انگلیسی نوشت: هری مگوایر، مدافع منچستریونایتد، قربانی تهدید بمب‌گذاری در خانه خود در روز چهارشنبه، توسط یک دیوانه شد تا در این پیام اعلام کرده بود باید در عرض 72 ساعت باشگاه منچستر را ترک کند، اگر نمی‌خواهد شاهد منفجر شدن خانه‌اش باشد.

طعنه‌های روزانه به هری مگوایر به خاطر اشتباهاتش در بازی چهارشنبه گذشته مقابل لیورپول چرخش وحشتناکی پیدا کرد. از طریق یکی از نمایندگان او، روز پنجشنبه اعلام شد که مدافع یونایتد روز قبل در خانه اش تهدید به بمب گذاری شده است. پلیس انگلیس تحقیقات را آغاز کرده است، در حالی که افشاگری در مورد ماهیت تهدیدات در رسانه ها مشخص نیست. دیوانه ای که می خواست به این بازیکن حمله کند به او اولتیماتوم 72 ساعته داده تا باشگاه منچستر را ترک کند.

تمام این تهدیدها در ایمیلی که برای مگوایر ارسال شده بود، وجود داشت که توسط نیروهای پلیس بسیار جدی گرفته شد. در این پیام ذکره شده بود سه بمب در خانه‌اش کار گذاشته شده و اگر ظرف سه روز آینده یونایتد را ترک نکند، منفجر می شود. تهدیدات مربوط به محل اقامت اصلی مدافع و کاپیتان شیاطین سرخ، خانه ای به ارزش 4 میلیون پوند بود، جایی که او معمولاً با همسر و دو فرزندش زندگی می‌کند.

مگوایر در زمان دریافت ایمیل، چند روز پس از شکست سنگین تیمش مقابل لیورپول (4-0) در مرکز تمرین حضور داشت. او بعد از دریافت ایمیل به سرعت برای جویا شدن حال خانواده اش به طرف خانه اش رفت. در حال حاضر مگوایر نزد یکی از هم تیمی‌هایش می ماند و همسر و فرزندانش نیز در مکانی امن قرار گرفته اند. در حال حاضر، با وجود استفاده از سگ های بمب یاب، بازرسی‌های پلیس در خانه او نتیجه‌ای نداشته است.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...