توتی: جام جهانی بدون ایتالیا مانند رمِ بدون کولوسئوم است

فرانچسکو توتی، اسطوره باشگاه رم، در حاشیه مراسم گلوب ساکر شب گذشته نکاتی را راجع به تیم ملی ایتالیا و جام جهانی پیش رو مطرح کرد.
کدخبر (94519) | 27 آبان 1401 | ساعت 06:59
0 117
توتی: جام جهانی بدون ایتالیا مانند رمِ بدون کولوسئوم است
فرانچسکو توتی، اسطوره باشگاه رم، در حاشیه مراسم گلوب ساکر شب گذشته نکاتی را راجع به تیم ملی ایتالیا و جام جهانی پیش رو مطرح کرد.

به گزارش سرخ نیوز، فرانچسکو توتی گلادیاتور و اسطوره باشگاه رم که موفق شده بود در جام جهانی 2006 همراه با تیم ملی ایتالیا قهرمان جام جهانی شود، حالا از عدم حضور ایتالیا در این رقابت ها رنج می کشد و همانند دیگر مردم ایتالیا از این موضوع ناراحت است. شب گذشته مراسم گلوب ساکر در شهر دبی برگزار شد و فرانچسکو توتی صحبت هایی را حول محور تیم ملی ایتالیا و جام جهانیِ پیش رو مطرح کرد. توتی جام جهانیِ بدون ایتالیا را به شهرِ رم بدون تماشاخانه کولوسئوم تشبیه کرده و از مدعیان این جام نام برده است. توتی در این باره گفت : "  جام جهانی بدون ایتالیا مانند رمِ بدون کولوسئوم است.  عدم حضور ما در جام جهانی غیرعادی است و برای ما ایتالیایی ها، این اتفاقی به شدت منفی می باشد. ما جام جهانی را به شیوه ای متفاوت دنبال خواهیم کرد، اما این رقابت با تیم های بزرگ باقی می ماند. فرانسه، برزیل، آرژانتین، آلمان و اسپانیا از جمله نامزدهای قهرمانی هستند اما هیچ تیمی نسبت به بقیه وضعیت بهتری ندارد. هر اتفاقی ممکن است در جام جهانی بیفتد و وقتی جام جهانی را در ماه دسامبر برگزار می کنید سطح واقعی بازیکنان را نمی دانید. " فرانچسکو توتی و همسرش تیم ملی ایتالیا پس از فینال جام جهانی 2006 و قهرمانی در آن رقابت ها، دیگر رنگ دور حذفی این تورنومنت را ندیده است. آنها در جام جهانی آفریقای جنوبی 2010 در میان تیم های پاراگوئه، اسلواکی و نیوزیلند قعرنشین شدند و در جام جهانی برزیل، پس از کاستاریکا و اروگوئه در رده سوم قرار گرفتند. سپس در دو دوره بعدیِ جام جهانی نیز مجوز حضور در این رقابت ها را نتوانستند کسب کنند تا ناکامی های آتزوری در جام جهانی به وضوح قابل مشاهده باشد.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...