توضیحات باشگاه پرسپولیس نسبت به بحث میزبانی دیدار پیکان مقابل پرسپوليس

بحث میزبانی دیدار دو تیم پیکان و پرسپوليس وارد فاز جنجالی و عجیبی شده است.
کدخبر (171883) | 06 اردیبهشت 1402 | ساعت 19:59
0 86
توضیحات باشگاه پرسپولیس نسبت به بحث میزبانی دیدار پیکان مقابل پرسپوليس
بحث میزبانی دیدار دو تیم پیکان و پرسپوليس وارد فاز جنجالی و عجیبی شده است.

به گزارش سرخ نیوز، پرسپوليس بعد از برد دربی و پشت سر گذاشتن استقلال، بهترین استفاده را نیز از توقف خانگی سپاهان مقابل ملوان برد و اکنون در فاصله سه هفته مانده به پایان فصل، در صدر جدول جا گرفته است. سرخپوشان اکنون پیش از دیدار هفته آتی خود در لیگ برتر برابر پیکان باید در جام حذفی مقابل گل گهر سیرجان قرار گیرند. با این حال، اما پیش از دیدار پرسپوليس مقابل گل گهر سیرجان، حواشی عجیبی درباره میزبان بازی هفته آتی برابر پیکان شکل گرفته است. زمزمه شایعات مبنی‌بر درخواست باشگاه پرسپوليس از پیکانی‌ها برای حضور در استادیوم آزادی در ازای دریافت تمامی عواید حاصل از بلیت فروشی این دیدار، با واکنش هواداران دو تیم سپاهان و استقلال به‌عنوان دیگر مدعیان قهرمانی همراه شده است. پیگیری‌ها نشان می‌دهد که تا این لحظه، هیچ مذاکره‌ای ازسوی مدیران و اطرافیان پرسپوليس با همتای‌شان در باشگاه پیکان برای این موضوع شکل نگرفته و آن‌ها هیچ بحثی در خصوص «محل برگزاری و استادیوم بازی نداشته‌اند.» توضیحات باشگاه پرسپولیس نسبت به بحث میزبانی دیدار پیکان مقابل پرسپوليس باشگاه پرسپوليس با علم به این موضوع که میزبان دیدار هفته بیست و هشتم آن‌ها پیکان است و به طبع آن می‌تواند از هرکدام از استادیوم‌هایی که در ابتدای فصل به‌عنوان میزبان خود به سازمان لیگ معرفی کرده‌اند، برای این بازی سود ببرند، تنها نگران موضوع مربوط به هواداران خود در این جدال حساس هستند. احتمال این موضوع که برگزاری بازی در استادیوم انقلاب کرج یا دستگردی تهران می‌تواند با نظر شورای تأمین، مبنیبر عدم حضور هواداران همراه شود، تنها نگرانی این باشگاه محسوب می‌شود که البته تا این لحظه نیز، هیچ موضع‌گیری و صحبتی با توجه به فاصله زمانی باقی‌مانده تا بازی با پیکان نسبت به آن نداشته‌اند. با نظر یحیی گل محمدی و همچنین رضا درویش به‌عنوان مدیرعامل این باشگاه، بعد از برد در دربی و صدرنشینی دوباره پرسپوليس، اکنون تمام تمرکز آن‌ها روی بازی بعدی و جدال با گل‌گهر است و با این شرایط، آن‌ها نمی‌خواهند با حضور در این بحث و از بین رفتن تمرکزشان، شانس قهرمانی در جام حذفی را از دست بدهند. یکی از مدیران باشگاه پرسپوليس با تأیید این خبر گفت:

میزبان بازی، پیکان است. هیچ بحثی در آن وجود ندارد و آن‌ها می‌توانند هر استادیومی که دلخواهشان است را معرفی کنند و تیم ما با قدرت در این بازی حاضر خواهد شد. حال می‌خواهد این بازی در کرج باشد یا اصفهان یا قطر و آزادی! برای ما هیچ فرقی ندارد. برای تیم حریف احترام زیادی قائل هستیم اما مگر اولین بار است که در این فصل قرار است به‌عنوان مهمان در شهر دیگری بازی کنیم که نگران آن باشیم؟ باید به دوستان بگوییم که پرسپوليس ۱۳ بازی به‌عنوان مهمان در این فصل بوده و طبق جدول هم صدرنشین بازی‌های خارج از خانه است و ما به تیم، چه از کادر فنی و بازیکنان کاملاً ایمان و اعتقاد و اعتماد داریم. این بحث‌های نخ‌نماشده، هیچ تأثیری روی کار ما نخواهد داشت و بروند جدول بازی‌های خارج از خانه را ببینند تا متوجه شوند پرسپوليس تحت هر شرایطی برای کسب نتیجه می‌جنگد.
وی درباره احتمال برگزاری بازی در آزادی و اختصاص عواید این بازی به پیکان گفت:
واقعاً این بحث هم خنده‌دار‌ است. آن‌ها میزبان هستند و همانطور که گفتم، می‌توانند در هر استادیومی که در ابتدای فصل تعیین کرده‌اند، برابر ما حاضر شوند. وقتی میزبان هستند، مسلم است که تمام اختیارات بازی و درآمد آن، متعلق به آن‌هاست و ما هیچ دخالتی نداریم. به طور مثال، وقتی با مس کرمان بازی کردیم و به ادعای آن‌ها، کل استادیوم را هواداران عزیز ما در اختیار گرفتند، درآمد بلیت فروشی‌اش به ما رسید؟ تنها خواسته ما «حضور هواداران» است و این حق ما و تیم‌مان و البته هواداران عزیز ماست که در این شرایط کنار تیم باشند. بقیه‌اش به ما هیچ ارتباطی ندارد و درگیر این حواشی خنده‌دار و بهانه‌های نخ‌نماشده نمی‌شویم.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...