جریمه نقدی سپاهان و تراکتور تایید شد

کدخبر (232263) | 16 آذر 1402 | ساعت 12:42
0 103
جریمه نقدی سپاهان و تراکتور تایید شد
کمیته استیناف رأی به متخلف شناخته شدن سپاهان و تراکتور داد.

به گزارش سرخ نیوز، کمیته استیناف آرای جدید خود را درباره پرونده های مطروحه صادر کرد.

- در خصوص استیناف باشگاه تراکتور تبریز نسبت به رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که به موجب آن حکم بر محکومیت تجدیدنظرخواه به پرداخت هشتصد میلیون ریال جریمه نقدی بدلیل فحاشی و توهین تماشاگران منتسب به مقام رسمی و غیر رسمی مسابقه در جریان مسابقه فوتبال بین دو تیم تراکتور تبریز (میزبان) و نساجی مازندران (میهمان) از سری مسابقات لیگ برتر هفته نهم با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نماید بعمل نیامده، مستنداً به ماده 106 مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره، با تقلیل جزای نقدی به پانصد میلیون ریال تائید و اعلام می گردد. رأی صادره قطعی است.

- در خصوص استیناف باشگاه سپاهان اصفهان نسبت به رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که به موجب آن حکم بر محکومیت تجدیدنظرخواه به پرداخت مبلغ 510 ریال جریمه نقدی بدلیل پرتاب اشیاء به سمت مقام رسمی مسابقه در جریان مسابقه فوتبال بین دو تیم سپاهان اصفهان (میزبان) و ملوان بندر انزلی (میهمان) از سری مسابقات لیگ برتر  هفته نهم کشور با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نماید بعمل نیامده، مستنداً به ماده 106 مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره، عیناً تائید و اعلام می گردد. رأی صادره قطعی است.

همچنین سایر آرای صادر شده از سوی کمیته استیناف، به شرح زیر است:

- در خصوص درخواست باشگاه فرهنگی ورزشی نفت مسجد سلیمان دائر بر تعلیق اجرای باقیمانده محرومیت دو جلسه ای ناشی از محکومیت حاصل در دادنامه های کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال وکمیته استیناف با توجه به محتویات پرونده ملاحظه آثار زیان بار  اقدامات متقاضی در حوزه فوتبال و نظر به اینکه متقااضی دارای سابقه محکومیت قطعی می باشد درخواست مذکور فاقد شرایط تعلیق  می باشد لذا به استناد ماده 107  مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال مردود اعلام می گردد، رای صادره قطعی است.

- در خصوص استیناف باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت البرز نسبت به رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که به موجب آن حکم به محکومیت تجدیدنظرخواه به 510 میلیون ریال جریمه نقدی بدلیل سوء رفتار تیمی و همچنین آقایان سید علی کیانی و حسین رحمانی مربیان تیم مقاومت البرز هرکدام به دو جلسه محرومیت و 260 میلیون ریال جریمه نقدی بدلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی (داور) و آقای مهرداد لطیفی سرمربی تیم مقاومت به سه جلسه محرومیت و سیصد میلیون ریال جریمه نقدی بدلیل بدرفتاری نسبت به داور مسابقه در جریان مسابقه فوتسال بین دو تیم فرش آرا مشهد و مقاومت البرز از سری مسابقات لیگ برتر کشور با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نماید بعمل نیامده، مستنداً به ماده 106 مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره، عیناً تائید و اعلام می گردد. رأی صادره قطعی است.

- در خصوص استیناف باشگاه سپیدرود رشت نسبت به رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که به موجب آن حکم  به محکومیت آقای فرشاد پیوس سرمربی تیم سپیدرود رشت به یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت شش ماه و 300 میلیون ریال جریمه نقدی بدلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه در جریان بازی فوتبال بین دو تیم نیروی زمینی تهران (میزبان) و سپیدرود رشت (میهمان) از سری مسابقات لیگ دسته دوم کشور  با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره ، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نماید بعمل نیامده ، مستنداً به ماده 106 مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره ، عیناً تائید و اعلام می گردد. رأی صادره قطعی است.

ساکت از مدیرعاملی سپاهان استعفا داد

ساکت از مدیرعاملی سپاهان استعفا داد

بیشتر بخوانید
16 آذر 1402 | ساعت 09:41
بیشتر بخوانید
جلسه بازیکنان با گل‌محمدی؛ پرسپولیسی‌ها خواهان صلح سرمربی و مدیر

جلسه بازیکنان با گل‌محمدی؛ پرسپولیسی‌ها خواهان صلح سرمربی و مدیر

بیشتر بخوانید
15 آذر 1402 | ساعت 21:46
بیشتر بخوانید

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...