جلال مرادی: فوتبال ما قربانی جنگ‌های مدیریتی شده است

جلال مرادی پیشکسوت داوری ایران مدعی شد به دلیل اتفاقاتی که در کمیته داوران رخ داده وی مدت‌هاست که در این بخش حضور ندارد.
کدخبر (31922) | 10 فروردین 1401 | ساعت 15:59
0 77
جلال مرادی: فوتبال ما قربانی جنگ‌های مدیریتی شده است
جلال مرادی پیشکسوت داوری ایران مدعی شد به دلیل اتفاقاتی که در کمیته داوران رخ داده وی مدت‌هاست که در این بخش حضور ندارد.

به گزارش سرخ‌نیوز و به نقل از ایرنا، «جلال مرادی» پیشکسوت داوری گفت: «من به دلیل اتفاق‌هایی که در کمیته داوران افتاده، مدت‌هاست کنار کشیده‌ام و در سازمان لیگ به عنوان ناظر مشغول فعالیتم. همیشه بین کمیته داوران و دپارتمان داوری مشکل بوده و هرگز هم حل نشده و هر کسی که آمد پس از مدتی کنار کشید و یا کنار گذاشته شد.» «واقعیت اینکه این اتفاقات ضربه جبران ناپذیری به جامعه داوری ما زده و بیش از همه، داورها قربانی جنگ‌های مدیریتی شده‌اند. انگار قرار نیست هیچ‌گاه اختلاف کمیته داوران و دپارتمان حل شود. وقتی رئیس فدراسیون فوتبال یک شبه کنار گذاشته می‌شود نباید انتظاری از بقیه ماجراها داشته باشیم.» مرادی: فوتبال ما مدت‌هاست قربانی جنگ‌های مدیریتی شده و تا زمانی که افکارهای جاه‌طلبانه در ذهن مدیران است درست نمی‌شود.وی ادامه داد: «فوتبال ما مدت‌هاست قربانی جنگ‌های مدیریتی شده و تا زمانی که افکارهای جاه‌طلبانه در ذهن مدیران است درست نمی‌شود. بسیاری قربانی این مدیریت‌ها شده‌اند و هرگز افراد سالم نتوانستند در جایگاه واقعی خود قرار بگیرند. ما باید تعداد داورها را کم کنیم و از داوران باتجربه خود بیشتر بهره ببریم نه این‌که آن‌ها را وادار به خداحافظی کنیم.» «تعداد داورها زیاد است و همین موضوع باعث ایجاد اختلاف‌ها شده؛ زمان ما باید یک داور همه مراحل رسیدن به سطح اول داوری را می‌گذراند اما حالا با سفارش، یک داور کم تجربه در لیگ برتر قضاوت می‌کند!»

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
ویدئو های مرتبط
موردی نیست.
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...