حمله بی‌سابقه نشریه اکیپ به 2 بازیکن تیم ملی فرانسه!

نشریه اکیپ فرانسه در گزارشی بعد از فینال جام جهانی عملکرد «عثمان دمبله و اولیویه ژیرو» را مورد انتقاد قرار داد.
کدخبر (114301) | 28 آذر 1401 | ساعت 11:36
0 88
حمله بی‌سابقه نشریه اکیپ به 2 بازیکن تیم ملی فرانسه!
نشریه اکیپ فرانسه در گزارشی بعد از فینال جام جهانی عملکرد «عثمان دمبله و اولیویه ژیرو» را مورد انتقاد قرار داد.

به گزارش سرخ نیوز، شکست در فینال جام جهانی 2022 روح و روان فرانسوی‌ها را آزرده کرده و شاید هضم این ناکامی سال‌ها طول بکشد. به این زودی کسی از یاد نمی‌برد که فرانسه چطور جام را از دست داد. فرانسه تا دقیقه 79 در میدان محو بود ولی یک پنالتی خروس‌ها را به بازی برگرداند و کیلیان امباپه با دبلی سریع، بازی را مساوی کرد. در ثانیه پایانی وقت اضافه دوم نیز کولو موآنی در شرایطی که نتیجه 3-3 بود، تک به تک برابر امی مارتینز را خراب کرد تا کار به ضربات پنالتی بکشد و آرژانتین قهرمان شود.

تیتر یک اکیپ تمجید از تلاش فرانسه است: «سرتان را بالا بگیرید» اما این نشریه در تحلیل خود از بازی عملکرد دو بازیکن را زیر سوال برده و نوشته است که حتی مستحق دریافت امتیاز صفر هم نیستند. اشاره اکیپ به عثمان دمبله و اولیویه ژیرو است. دو بازیکنی که قبل از پایان نیمه اول تعویض شدند.

دمبله نیمه اول دراماتیکی را به نمایش گذاشت. وینگر بارسلونا یک پنالتی به حریف داد و باعث پیش افتادن آرژانتین شد. او توسط دی‌ماریا در کناره زمین دریبل خورد و سپس او را در درون محوطه جریمه سرنگون کرد. چهل دقیقه حضور او در فینال جام جهانی بی‌ارزش بود. از نظر دفاعی، او اغلب برابر حریف مستقیم خود مغلوب می‌شد و در حالت تهاجمی، تمام ارسال هایش به بازیکنان آرژانتین می‌رسید.

همین داستان برای ژیرو تکرار شد. علی‌رغم کسب عنوان برترین گلزن تاریخ تیم ملی فرانسه در این رقابت‌ها، ژیرو کاملاً در فینال محو بود. داستان ژیرو در فینال 40 دقیقه بیشتر طول نکشید و او که 12 پاس اشتباه داد و در نبردهای هوایی نیز مغلوب مدافعان آرژانتین بود و حتی نمی‌توانست نور خورشید را ببیند، خیلی زود تعویض شد.

دردناک برای این دو مهاجم اینجاست که جانشینان آن‌ها، مارکوس تورام و کولو موانی، نظرات مثبت و نمره 7 از 10 دریافت کردند. اکیپ در مورد کولو موانی نوشت: «از حالا معلوم است که زوج امباپه در سال‌های آینده چه کسی خواهد بود.»

اکیپ به تئو هرناندز هم نمره ضعیف 3 داد: «آیا تئو از نظر ذهنی برای این فینال آماده بود؟»

آنتوان گریزمان که ضعیف‌ترین عملکرد خود در جام جهانی را ارائه کرد نیز امتیاز 3 را دریافت کرد. علاوه بر این، شوآمنی که یک پنالتی را در ضیافت پنالتی‌ها خراب کرد نمره 4 گرفت و کُنده و رابیو هم نمره 5 گرفتند.

اکیپ بیشترین نمره را به امباپه داد (9) . ستاره‌ای که با وجود هت‌تریک و گل کردن پنالتی خود در کارزار پنالتی‌ها، دستش از جام کوتاه ماند. اکیپ نوشت اگر فرانسه قهرمان می‌شد، نمره امباپه 10 بود.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...