عزت‌اللهی: اشتباه 4 سال پیش مقابل کره جنوبی را تکرار نمی‌کنم

سعید عزت‌اللهی، هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان می‌گوید که این بار در تقابل با کره جنوبی اشتباه چهار سال پیش را تکرار نخواهد کرد.
کدخبر (5696) | 14 مهر 1400 | ساعت 08:05
0 70
عزت‌اللهی: اشتباه 4 سال پیش مقابل کره جنوبی را تکرار نمی‌کنم
سعید عزت‌اللهی، هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان می‌گوید که این بار در تقابل با کره جنوبی اشتباه چهار سال پیش را تکرار نخواهد کرد.

به گزارش سرخ نيوز، سعيد عزت اللهي درباره ي شرايط تيم ملي اظهار داشت: شرایط نسبتاً خوبی داریم. با توجه به دو بردی که داشتیم، تیم اعتماد به نفس خوبی دارد و باید برای این دو بازی پیش‌رو هم برنامه‌ریزی و آنالیز درستی داشته باشیم و خودمان را خوب آماده کنیم تا به روندمان ادامه دهیم. وي افزود: قطعاً همه بازی‌ها در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی، مهم و سخت است. نمی‌توان هیچ حریفی را دست کم گرفت و این دو بازی هم خیلی سخت و مهم است. ما باید به این فکر کنیم که برای صعود به جام جهانی از همه بازی‌ها با دست پر خارج شویم و سخت کار کنیم. حتی اگر بتوانیم با تلاش این دو بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم، نباید همه چیز را تمام شده بدانیم. قطعاً تا روز آخری که صعودمان صد درصد نشده، نمی‌توانیم مطمئن باشیم، چون فوتبال غیر قابل پیش‌بینی است. برای همین فعلاً باید تمرکز ما روی همین دو بازی باشد تا ببینیم در آینده چه پیش می‌آید. عزت اللهي در رابطه با دو بازي پيشين تيم ملي عنوان كرد: مهم‌ترین مسئله اول از همه، نتیجه گرفتن و پیروزی در دو بازی نخست بود. با تلاش بچه‌ها، کادرفنی و تمام مجموعه توانستیم بازی را ببریم و من هم خوشحالم به عنوان عضو کوچکی از تیم ملی همه تلاش خودم را کردم و امیدوارم در همه بازی‌ها مثل همیشه بتوانم همه تلاشم را برای موفقیت تیم ملی داشته باشم. شرایط هم سخت بود و مصدومیتی که برای من به وجود آمد، نمی‌توانستم ادامه بدهم و کادر پزشکی تیم ملی تشخیص داد باید تعویض شوم، اما اکنون شرایط بهتر است و مصدومیت هم رفع شده، اما هنوز ریسک دارد و توصیه شده با ماسک بازی کنم. با این حال چون خودم راحت نیستم، آخرین بازی را بدون ماسک انجام دادم و امیدوارم در این دو بازی هم اتفاقی رخ ندهد و با سلامتی بازی را پشت سر بگذاریم. وي در مورد اخراجش مقابل كره پيش از جام جهاني قبلي گفت: شرایط نسبت به چهار سال پیش خیلی فرق کرده و تجربه من هم خیلی نسبت به چهار سال پیش فرق کرده است. بازی مهم و پرفشاری خواهد بود و باید از حالا از نظر ذهنی آماده باشیم و مطمئن هستم دیگر اشتباه چهار سال پیش را انجام نمی‌دهم و درس بزرگی برای من بود. بازی پرفشار سختی است و یک فینال زودرس برای صعود خواهد بود. ما در خانه بازی می‌کنیم و باید برای پیروزی بازی کنیم و همه تلاش‌مان را به کار بگیریم. هافبك تيم ملي در رابطه با كادر جديد تيم بيان كرد: قطعاً فکر می‌کنم همه تیم‌ها با توجه به تغییراتی که در آنها شکل می‌گیرد به زمان نیاز دارند تا به هماهنگی و درک متقابل از هم برسند. خدا را شکر فکر می‌کنم آقای اسکوچیچ هم توانسته رفته رفته ارتباط را برقرار کند و اکنون بازیکنان و کادرفنی تیم ملی به درک متقابل رسیده‌اند. کما اینکه همان زمان هم که من با او در ملوان بودم و تجربه کار با او را داشتم، می‌دانستم که می‌تواند موفق باشد. به این دلیل که همیشه سعی می‌کرد روابط خوب و دوستانه‌ای با بازیکنان داشته باشد و آن هماهنگی و ارتباط خوبی که بین کادرفنی و بازیکنان وجود دارد، باعث می‌شود توصیه‌های لازم به خوبی انتقال داده شود. خدا را شکر رفته رفته به این درک متقابل رسیدیم و همین مسئله و هماهنگی مجموعه تیم ملی از بازیکنان گرفته تا کادرفنی و مدیریتی باعث نتایج اخیرمان شده است. وي افزود: به نظرم تیم ملی ایران آنقدر پتانسیل دارد که همه این انتظار را دارند که به جام جهانی صعود کنیم و قطعاً آرزوی خودمان هم این است که برای سومین بار پیاپی به جام جهانی صعود کنیم و با این کار باعث خوشحالی مردم شویم.  

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...