همسر سابق آلوز : حاضرم خودم را به خاطر دنی در آتش بیندازم

همسر و مدیر برنامه‌های سابق دنی آلوز گفت: من 10 سال با او زندگی می‌کردم و 22 سال است که می‌شناسمش.
کدخبر (140075) | 20 بهمن 1401 | ساعت 18:36
0 97
همسر سابق آلوز : حاضرم خودم را به خاطر دنی در آتش بیندازم
همسر و مدیر برنامه‌های سابق دنی آلوز گفت: من 10 سال با او زندگی می‌کردم و 22 سال است که می‌شناسمش.

به گزارش سرخ نیوز، دنی آلوز در ماه ژانویه به اتهام تجاوز بازداشت شده و در حال حاضر با قرار بازداشت بدون وثیقه در زندانی در منطقه کاتالونیای اسپانیا به سر می‌برد. اما همسر و مدیر برنامه‌های سابق این ستاره برزیلی، دینورا سانتانا، امروز به دفاع از دنی آلوز برخاست و گفت امکان ندارد این ستاره سابق بارسا بتواند به زنی تعرض کند. سانتانا در دفاع از آلوز تا جایی پیش رفت که گفت حتی حاضر است خودش را به خاطر او در آتش بیندازد. سانتانا مادر دو فرزند دنی آلوز است و به مدت 10 سال با او زندگی می‌کرد. او در مصاحبه‌ای با رسانه‌های اسپانیایی گفت:

" همه در حال محکوم کردن و سرزنش کردن دنی هستند بدون اینکه هیچ دادگاهی او را محکوم کرده باشد. امکان ندارد دنی به زنی تعرض کند. من 10 سال با او زندگی می‌کردم و 22 سال است که می‌شناسمش".
دنی آلوز بالاخره در زندان اعتراف کردهمسر سابق دنی آلوز در پاسخ به اینکه حاضر است درباره بی‌گناهی همسرش قسم بخورد گفت:
" قسم که سهل است، حاضرم خودم را در آتش بیندازم. در بیست سالی که با هم بودیم دنی حتی یک بار با صدای بلند با من حرف نزد. جر و بحث در زندگی زناشویی طبیعی است ولی او هیچوقت با من بدرفتاری نکرد. او با دیگر زنهایی که می‌شناختم هم همینطور رفتار می‌کرد. او اعتقاد داشت با یک زن باید مثل ملکه رفتار کرد. او این را از رفتار و احترامی که پدرش به مادرش می‌گذاشت یاد گرفته بود".
از روز 20 ژانویه تا زمان برگزاری جلسه دادگاه دنی آلوز  به زندان افتاد و دادگاه قرار وثیقه برای او را نپذیرفت. وقتی در اواخر دسامبر 2022 اتهامات تجاوز علیه او مطرح شد آلوز خودش را به پلیس معرفی کرد و مدعی شد بی‌گناه است.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...