هنرپیشه معروف خواستار کنار کشیدن استقلال از لیگ شد

اعتراض استقلالی ها به شرایط باشگاه ابعاد تازه ای پیدا کرده و پای برخی چهره ها نیز به ماجرا باز شده است.
کدخبر (208676) | 25 تیر 1402 | ساعت 13:10
0 90
هنرپیشه معروف خواستار کنار کشیدن استقلال از لیگ شد
اعتراض استقلالی ها به شرایط باشگاه ابعاد تازه ای پیدا کرده و پای برخی چهره ها نیز به ماجرا باز شده است.

به گزارش سرخ نیوز، در جمع حاضر در مقابل باشگاه برخی چهره‌های شناخته شده فوتبالی و غیرفوتبالی هم دیده می‌شدند. در این جمع پلاکاردهای اعتراضی با عکس برخی از چهره‌ها از وزرای راه و شهرسازی و ورزش گرفته تا رئیس سازمان خصوصی سازی، مهدی تاج و محمود بابایی که اینروزها زیاد صحبتش می‌شود در دست برخی از هواداران دیده می‌شد، حتی یکی از هواداران که بیماری قلبی داشت براساس فیلم‌های منتشره به خاطر شرایط استقلال دچار مشکلاتی شد. در این بین برخی از چهره‌ها از جمله امیرحسین صادقی، مهدی فنونی زاده و امیرغفارمنش تلاش‌هایی هم برای رساندن صدای هواداران استقلال به گوش مسئولان باشگاه داشتند. امیرغفارمنش در بین تماشاگران معترض صحبت کرد. او البته همانطور که خودش گفت یک هوادار استقلال است و اعتقاد دارد که این اعتراض‌ها به جایی نمی‌رسد:

"این یک تحقیر چندساله است و درست نمی‌شود. هرسال همین ا ست مدیر عوض می‌شود پول نمی‌دهند، با ضعیف‌ترین بازیکنان قرارداد می‌بندند. پارسال اگر پرسپولیس ده گل به استقلال نزد به خاطر اینکه از نام بزرگ استقلال ترسید. "
او می‌گوید استقلال باید از لیگ کنار بکشد چرا که معتقد است دشمنی‌ها علیه تیم علنی است:
" من دوستی دارم پرسپولیسی است که از او پرسیدم ما توهم داریم یا نه؟ گفت نه واقعا از ما حمایت شده ... من واقعا برای چنین طرفدار پرسپولیس احترام قائلم. آرزو دارم استقلال از لیگ کنار بکشد. "
او مثل خیلی دیگر از هواداران معتقد است تکلیف فصل آینده هم مشخص است و نمی‌خواهند استقلال قهرمان شود:
" می‌خواهید بگویم. استقلال را تحت فشار قرار می‌دهند، نکونام از بی‌عدالتی خسته و عصبی می‌شود اما هوادار می‌خواهد بماند و او با سختی تیم را در کورس نگه می‌دارد. اما بین سپاهان، پرسپولیس و تراکتور یکی را قهرمان می‌کنند. من نمی‌خواهم قهرمان را زیر سوال ببرم اما مهندسی خواهند کرد. به استقلال و چند تیم دیگر نامهربانی می‌شود مثل استقلال یا صنعت نفت. همیشه در آخر فصل می‌بینیم استقلال و نفت آبادان از داوری ضرر کرده‌اند! "
این اعتراض‌ها در حالی انجام می‌شود که مشخصا باشگاه استقلال شرایط خوبی ندارد. باشگاه پول لازم را برای بستن تیم و پرداخت مطالبات و امکانات ندارد (آنطور که می‌گویند) و از طرفی زمان کاملا علیه آماده‌سازی تیم در حال گذر است. به نظر می‌رسد آنچه استقلال را از این بحران نجات می‌دهد راهکارهای تخصصی و جدی باشد. البته که پیشنهاداتی مانند کنار کشیدن از لیگ راهکار نیست و یک اعتراض از روی عصبانیت است. مدیران استقلال برای حل بحران چاره‌ای ندارند که اعتراض را بشنوند اما بهترین تصمیمات را بگیرند. آن‌ها باید با راه حل‌های حتی الامکان اصولی و ثمربخش تیم را از این مقطع عبور داده و در مسیر حرکت قرار بدهند. باید دید نقشه راه خطیر و نکونام برای رسیدن به این هدف چیست؟ آخرین اخبار فوتبال ایران

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...