وینیسیوس هت تریک کرد؛ لوانته 6 تایی شد

در آخرین شب از هفته سی‌وششم لالیگای اسپانیا، 3 بازی برگزار شد که در مهمترین آنها رئال مادرید و اتلتیکومادرید برابر رقبا به برتری رسیدند.
کدخبر (38734) | 23 اردیبهشت 1401 | ساعت 06:42
0 56
وینیسیوس هت تریک کرد؛ لوانته 6 تایی شد
در آخرین شب از هفته سی‌وششم لالیگای اسپانیا، 3 بازی برگزار شد که در مهمترین آنها رئال مادرید و اتلتیکومادرید برابر رقبا به برتری رسیدند.

به گزارش سرخ نیوز، رئال مادرید قهرمان زودهنگام رقابت‌ها، در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، میهمانش لوانته را با نتیجه 6 بر صفر در هم کوبید تا بیست‌و‌ششمین پیروزی فصلش را کسب کند. فرلان مندی در دقیقه 13، کریم بنزما در دقیقه 19، رودریگو در دقیقه 34 و وینیسیوس جونیور سه بار در دقایق 45، 68 و 83 گل‌های این بازی را به ثمر رساندند. رئال مادرید با این پیروزی 84 امتیازی شد و فاصله خود را با بارسلونا به 12 امتیاز افزایش داد. همچنین یک بازی پرگل دیگر هم برگزار شد که در آن ویارئال میزبانش ریووایکانو را با نتیجه 5 بر یک شکست داد. آلفونسو پدراسا در دقایق 3 و 88، خوان فوریق در دقیقه 27، پاکو آلکاسر در دقیقه 38، و پائو تورس در دقیقه 1+45 گل‌های ویارئال را به ثمر رساندند و سرخیو گواردیولا ناوارو د ردقیقه 21 تنها گل رایووایکانو را زد. ویارئال با کسب پانزدهمین پیروزی‌اش 56 امتیازی شد و به کسب سهمیه لیگ اروپا یا لیگ کنفرانس اروپا امیدوار ماند. در دیداری دیگر هم رئال سوسیه‌داد با نتیجه  3 بر صفر میهمان پایین جدولی خود، کادیس را از پیش رو برداشت. الکساندر سورلوث در دقیقه 19، عدنان یانوزای در دقیقه 53 (پنالتی) و پورتو در دقیقه 8+90 (پنالتی) گل‌های این بازی را برای رئال سوسیه‌داد به ثمر رساندند. سوسیه‌داد با کسب شانزدهمین پیروزی‌اش در این فصل 59 اتیازی شد و جایگاهش را در رده ششم جدول برای کسب سهمیه رقابت‌های اروپایی فصل آینده تثبیت کرد.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
ویدئو های مرتبط
موردی نیست.
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...