پرسپولیس، تنهاتر از همیشه؛ در انتظار واکنش وزارت و مجلس بعد از تجمع

هواداران پرسپولیس یک روز بعد از تجمع مقابل ساختمان مجلس منتظر هستند تا نمایندگان مجلس و وزارت ورزش به مشکلات عدیده این باشگاه واکنش نشان دهند.
کدخبر (22551) | 10 بهمن 1400 | ساعت 10:55
0 52
پرسپولیس، تنهاتر از همیشه؛ در انتظار واکنش وزارت و مجلس بعد از تجمع
هواداران پرسپولیس یک روز بعد از تجمع مقابل ساختمان مجلس منتظر هستند تا نمایندگان مجلس و وزارت ورزش به مشکلات عدیده این باشگاه واکنش نشان دهند.

به گزارش سرخ نیوز، با گذشت یک روز از تجمع پرسپولیسی ها مقابل مجلس شورای اسلامی شاهد سکوت مطلق وزارت ورزش و نمایندگان در خصوص مشکلات عدیده پرهوادارترین تیم ایران هستیم. *سکوت مجلس و نمایندگان! ۱۲ مهرماه ۱۳۹۹ وقتی تعداد محدودی از هواداران استقلال مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی تجمع کردند همان روز، سیداحسان قاضی زاده هاشمی در واکنش به این تجمع گفت: «صدای هواداران استقلال را شنیدیم و همینجا اعلام می کنم که هفته آینده با اینکه نمایندگان مجلس برای حضور در حوزه های انتخابیه خود در تعطیلات هستند، کمیته تربیت بدنی و ورزش مجلس جلسه ای فوق العاده را در این زمینه برگزار خواهد کرد. در این جلسه قطعا از مسئولان کانون های هواداری استقلال، پیشکسوتان سابق و فعلی این تیم و مدیران وزارت ورزش و جوانان دعوت خواهیم کرد تا به مسائل این تیم به شکل ویژه پرداخته شود. هواداران استقلال نگران نباشند چون به شکل جدی اتفاقات اخیر در این تیم را زیر ذره بین داریم و قطعا بهترین تصمیم ها گرفته خواهد شد» آقای قاضی زاده هاشمی ساعت ها از تجمع پرسپولیسی ها گذشته، چرا حرف های شان را نشنیده می گیرید؟! شما و دوستان تان در مجلس برای حل مشکلات استقلالی ها تشکیل جلسه دادید و حالا بعد از تجمع ۲۰۰۰ نفره هواداران پرسپولیس سکوت اختیار کرده اید؟! *قول وزیر و سکوت ادامه دار وزارتخانه وزیر ورزش نیز ترجیح داده در قبال مشکلات متعدد پرسپولیس و تجمع هواداران این تیم سکوت اختیار کند! این در حالی است که نارضایتی هواداران تیم سرخپوش پایتخت در پی تبعیض های وزارتخانه در قبال سرخابی ها به اوج خود رسیده است! پنج شنبه و در حاشیه دیدار تیم ملی ایران مقابل عراق، سجادی که برای تماشای این دیدار به ورزشگاه آزادی رفته بود مقابل خبرنگاران قول داد که مشکلات باشگاه پرسپولیس حل شود! *وعده های درویش بسیاری از پیشکسوتان پرسپولیس در روزهای گذشته از یحیی گل محمدی حمایت کردند و برخی نیز معتقدند درویش مدیر مناسبی نیست و توانایی حل مشکلات و تحقق خواسته های سرمربی سرخ ها ندارد این در حالی است که رضا درویش به دنبال آن است که ۳ خواسته یحیی را برآورده کند و باید دید در نهایت موفق می شود یا خیر. بعد از تجمع پرسپولیسی ها تنها مدیرعامل پرسپولیس مصاحبه ای داشت که در آن به طرح مشکلات موجود پرداخت و البته وعده هایی نیز داد که باید دید تا دوشنبه، عملی می شوند یا خیر. مرجان گلچین

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...