پیام مرموز بنزما قبل از فینال جام جهانی!

ستاره تیم ملی فوتبال فرانسه در آستانه فینال رقابت‌های جام جهانی 2022 قطر پیام بحث‌برانگیزی را منتشر کرده است.
کدخبر (112705) | 26 آذر 1401 | ساعت 07:23
0 60
پیام مرموز بنزما قبل از فینال جام جهانی!
ستاره تیم ملی فوتبال فرانسه در آستانه فینال رقابت‌های جام جهانی 2022 قطر پیام بحث‌برانگیزی را منتشر کرده است.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از مارکا، کریم بنزما در سال ۲۰۲۲ عملکرد خیره کننده ای داشت. او با رئال مادرید قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و رقابت های لالیگا را به دست آورد و این باعث شد تا توپ طلا به او برسد.

پیش بینی می شد که بنزما در جام جهانی ۲۰۲۲ به یکی از بازیکنان کلیدی برای فرانسوی ها تبدیل شود اما او دور روز قبل از آغاز جام مجبور شد به خاطر آسیب دیدگی اردوی فرانسوی ها را ترک کند.

دیدیه دشان باوجود آنکه بنزما را از دست داد اما هیچ بازیکنی را جایگزین او نکرد و این باعث شد تا گمانه زنی ها درباره بازگشت او جدی شود.

باوجود آنکه بنزما به شرایط بازی رسیده است و می تواند در فینال برابر آرژانتین فرانسوی ها را همراهی کند اما دیدیه دشان حتی سوال درباره بازگشت بنزما به اردوی تیم را هم سخیف توصیف و اعلام کرد که به این سوال پاسخ نمی‌دهد.

اما بنزما قبل از برگزاری فینال جام جهانی این پست ابهام آمیز را منتشر کرد: من اهمیتی نمی‌دهم.

روزنامه مارکا در واکنش به این پست بنزما نوشت: معلوم نیست که منظور بنزما چه چیزی است. آیا او به سخنان دیدیه دشان اشاره می کند یا به موضوع دیگری می‌پردازد. هر چه هست او به زودی در این زمینه صحبت خواهد کرد.

بنزما در دیدار دوستانه روز گذشته رئال مادرید برابر لگانس بدون مشکل بازی کرد و این نشان می‌دهد که او به شرایط بازی رسیده است.

تیم ملی فوتبال فرانسه یکشنبه در فینال جام جهانی به مصاف آرژانتین خواهد رفت.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...