چرا سران بارسلونا قید تمدید با مسی را زدند؟

گفته می شود مسی شرط و شروط های زیادی برای تمدید قراردادش با بارسلونا داشت و همین موضوع باعث شد سران این باشگاه قید فوق ستاره آرژانتینی را بزنند.
کدخبر (71712) | 31 شهریور 1401 | ساعت 13:41
0 66
چرا سران بارسلونا قید تمدید با مسی را زدند؟
گفته می شود مسی شرط و شروط های زیادی برای تمدید قراردادش با بارسلونا داشت و همین موضوع باعث شد سران این باشگاه قید فوق ستاره آرژانتینی را بزنند.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از رویترز، جدایی لیونل مسی از بارسلونا بدون سر و صدا نبود و این بازیکن با حواشی زیاد تیمش را ترک کرد. روزنامه اسپانیایی "ال موندو" اسنادی را منتشر کرد که نشان می دهد مهاجم آرژانتینی برای امضای قرارداد جدید چه خواسته ای از این باشگاه داشته است. در سال ۲۰۲۱، لیونل مسی از بارسلونا جدا شد؛ سناریویی که سال ها غیرممکن تلقی می شد و باعث خشم و ناراحتی هواداران کاتالان ها شد. تمدید نشدن قرارداد بازیکن آرژانتینی پس از بیش از ۲۰ سال حضور در این باشگاه، ظاهراً به دلیل خواسته های این فوق ستاره نیز بوده است که باشگاه نتوانست یا نمی‌خواست آنها را برآورده کند. روزنامه اسپانیایی ال موندو ایمیل هایی را منتشر کرد که گفته می شود بین جوزپ ماریا بارتومئو رئیس وقت باشگاه و خورخه مسی پدر و مشاور برنده هفت توپ طلا ارسال شده است. در نتیجه، بارتومئو قرارداد جدیدی را به مسی پیشنهاد داد و مایل به ماندن مسی در این تیم بود. گفته می شود مسی نیز این موضوع را رد نکرد اما شرط و شروط های زیادی داشت که باید رعایت می شد. گفته می شود که او فقط برای امضای قرارداد، ۱۰ میلیون یورو پاداش می خواست. همچنین درخواست سه درصد سود برای بازپرداخت کاهش حقوق در طول دوران کرونا و همچنین تضمین افزایش حقوق در صورت افزایش مالیات در آینده را داشت. همین شرایط باعث شد تا سران بارسلونا قید تمدید قرارداد با بازیکن خود را بزنند و او راهی پاری سن ژرمن شود. باشگاه بارسلونا در بیانیه ای خشم خود را از افشای عمدی اطلاعات ابراز کرد و از اقدام قانونی علیه ال موندو خبر داد. با این حال باشگاه در مورد محتوای مطالب اعتراضی نکرد.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...